דויד הנומרולוג הקבלי הנודע

התקשרו
התקשרו עכשיו מכל טלפון
072-2735190
שלוחה 733

פתיחה בספרי קודש, כתיבת קמעות, פתיחת מזל וגורל

דויד הנומרולוג הקבלי הנודע
התקשרו עכשיו מכל טלפון
072-2735190
שלוחה 733
מומלץ


דויד הנומרולוג הקבלי הינו מומחה קבלה עם ניסיון של למעלה מ-15 שנה. דויד כותב קמעות, ועוסק במתן ברכות, הסרת עיכובים במזל ופתיחה בקלפים קבליים. דויד למד אצל מיטב הרבנים והמורים בארץ בספר הזוהר, בכתבי הארי הקדוש ונומרולוגיה קבלית עתיקה.

דויד הנומרולוג הקבלי מייעץ בטלפון על ידי פתיחה בספרי קודש: חומש, תהילים, זוהר ועוד. כמו כן הוא מייעץ במתן תשובות בעזרת נומרולוגיה קבלית: בדיקת שמות, בדיקת התאמה זוגית, שינוי שמות, חיזוי עתידות, קריירה, מציאת אהבה ועוד...


כדאי לדעת! דויד כותב קמעות קבליים אישיים על פי הידע העתיק של שלמה המלך בטהרה ועל פי דיני הקמעות. בנוסף, הוא כותב חותמות כח אישיים לחיזוק שם ופתיחת חסימות.

בנוסף על כל אלו, דויד הינו מדריך לנינג׳יצו והגנה עצמית, מטפל ברפואה אלטרנטיבית ומייעץ בנומרולוגיה קבלית במשך שנים רבות. התקשרו עכשיו!


 

 
אוהבים את דויד הנומרולוג הקבלי הנודע? לחצו "לייק"!
דויד הנומרולוג הקבלי הנודע - התקשרו
התקשרו עכשיו מכל טלפון
072-2735190
שלוחה 733

ההתמחויות העיקריות של דויד הנומרולוג הקבלי הנודע נומרולוגים, סודות הקבלה, פתיחה בטארוט, הסרת עין הרע, כספים ועבודה, בדיקת זוגיות, מציאת אהבה, פתיחת מזל וגורל, בדיקת שמות, שינוי ובחירת שם, חיזוי עתידות, חרדות ופחדים, הילינג וריפוי מרחוק, קבלת ברכות
מיסטיקנים נוספים באותו התחום:
תשובות מיידיות – 24 שעות ביממה – התקשרו 072-2735190 - דיסקרטיות מוחלטת!
עשרות אלפים כבר הבינו כמה קל להתייעץ עם מיסטיקנים בטלפון... עכשיו תורכם!
התקשרו עכשיו לשיחת טלפון שיכולה לשנות את נתיב הגורל!
הגעתם אל הדף האישי של דויד הנומרולוג הקבלי הנודע באתר 'קו המיסטיקנים'. בדף זה תוכלו למצוא פרטים שימושיים ועדכניים לגבי דויד הנומרולוג הקבלי הנודע. התקשרו עכשיו אל דויד הנומרולוג הקבלי הנודע לשיחת ייעוץ דיסקרטית בכל תחומי החיים – ניתן להתקשר 24 שעות ביממה, מכל טלפון! שירות 'קו המיסטיקנים' מרכז עבורכם מיסטיקנים מובילים מכל רחבי הארץ. דויד הנומרולוג הקבלי הנודע ישמח לקבל כעת את שיחתכם, בהצלחה!
Strip Line1
Strip Line2